

A riói nyári olimpiai játékokon pénteken női vízilabdázóink Oroszországgal mérkőznek meg a bronzéremért, a magyar női póló első olimpiai érméért. Újra vízre szállnak kajakosaink, szurkolhatunk női öttusázóinknak, Pars Krisztiánnak pedig a kalapácsvetés döntőjében lesz jelenése.
