

| VIDEO: Hosszú Katinka ARANYérmes 200 méter vegyesben
|
||||||||||
| VIDEO: az első BRONZ!!! Kenderesi Tamás Bronzérmes 200 pillangón!
|
||||||||||
| VIDEO: Az első EZÜST!! Imre Géza EZÜSTérmet szerzett párbajtőrben
|
||||||||||
Augusztus 9-én Kína ellen megkezdi olimpiai szereplését a magyar női vízilabda-válogatott. Csoknyai László tatamira, három párbajtőrözőnk – Boczkó Gábor, Imre Géza és Rédli András – pedig pástra lép. Hosszú Katinka és Gyurta Dániel újra vízbe száll, míg vitorlázóink vízre szállnak. A napi program elején mindig a magyar indulók programját olvashatja időrendben, ezt követi a sportágankénti teljes bontás. Az éremmel megjelölt sportágakban hirdetnek aznap olimpiai bajnokot, bajnokokat.
