A gyülekezés 16:30-kor kezdődött, a demonstráció és a menet 17:00-kor indul a Várkert Bazár elől.
(kb. 5 percenként frissítsen az oldalon, folyamatosan frissítjük a streameket az oldalon)
A korábbi napok tüntetéseihez hasonlóan itt, egyetlen egy oldalon fogjuk az összes élőben közvetítő média stream-et mutatni, így egyszerre látható és hallható lesz a demonstráció több nézőpontból
Kapcsolja fel a hangot a videó jobb alsó sarkában!
Kapcsolja fel a hangot a videó jobb alsó sarkában!
Kedves barátaink, miközben lassan elérjük a 40 ezer embert, pár dolgot szeretnénk tőletek kérni, még így a tüntetés előtti hajrában! A tüntetés 17 órakor indul, de ha tudtok már 16:30-ra a gyülekezőre érkezetek a helyszínre, a Várkert Bazár elé, az Ybl Miklós térre! A CEU színe a kék, ezért arra kérünk mindenkit jöjjön el holnap kékben a tüntetésre! Ha tudtok hozzatok magatokkal magyar zászlót a tüntetésre, vagy készítsetek transzparenst! Olvadjon egybe a holnapi tüntetésen a CEU kék és a magyar trikolór! a helyhiány miatt a Clark Ádám tér helyett végül a Várkert Bazár előtt fogunk gyülekezni. Arra kérünk mindenkit, hogy lehetőleg az Erzsébet híd felől közelítse meg a helyszínt, ne a Lánchíd felől, mert arra fogunk vonulni útban a Kossuth tér felé, és a szembejövő forgalom nagyon meglassítja a menetet. A félreértések elkerülése végett egy térképet is csináltunk a könnyebb tájékozódásért! Köszi a megértést!
-