Naná, hogy magyar válogatott lázban ég mindenki, és Dzsudzsákék az egyértelmű kedvencek, de kinek szurkolsz még, illetve szerinted ki nyeri meg az EB-t? Szavazz a "tetszik"-el mindegyik csapatra, amely szimpatikus neked, vagy arra, amelyről úgy gondolod, hogy megnyeri az EB-t.