Szombaton a kormány megfélemlítő politikája ellen tüntetünk. Azért, hogy megmutassuk, egy országot nem lehet elhallgattatni! Senki se számítson azonban hagyományos demonstrációra.
Szerinted jó irányba halad Magyarország Orbánékkal?
(kb. 5 percenként frissítsen az oldalon, folyamatosan frissítjük a streameket az oldalon)
A korábbi napok tüntetéseihez hasonlóan itt, egyetlen egy oldalon fogjuk az összes élőben közvetítő média stream-et mutatni, így egyszerre látható és hallható lesz a demonstráció több nézőpontból
Kapcsolja fel a hangot a videó jobb alsó sarkában!
17:30 - Gyülekező - Warm Up
18:00 - START
🔸Szabó Simon színész, rendező beszéde
🔸Kramer Veronika és Szipszer Szabolcs (Bulbs) - live electro alternative duo
🔸Kürti Kristof (DJ Suhaid)
🔸Gregory G Ras (Komáromy Gergő) - reagge
🔸Antoni Rita beszéde
🔸Hujber Áron és Vereczkey Ákos - 1/3
🔸Fossiles de l'Atlas & Akos V - 60s 70s 80s 90s az egész világból
🔸Borsos Luca beszéde
🔸Komár Béla (Telefunken) - funky-galactic DJ set
🔸Gulyás Márton és Varga Gergő beszéde
🔸Mushu Israel - Upor András - koncert
🔸Pándi Balázs (DJ Rabbi Williams) - DJ set
🔸Hegedűs Barbara beszéde
🔸Újvári-Pintér György (Legars / !Szkafander) - friendlyhouse DJ set
22:00 A programnak vége, de NEM MARADUNK CSENDBEN!
-