Olimpia - Rio2016
Mai program, teljes menetrend | 2016.augusztus 21.

VIDEÓ: | Brazília-Németország foci döntő összefoglaló

ZÁRÓÜNNEPSÉG | A záró "buli" 01:00-kor kezdődik


  •   

  • Küldj egy bíztatást a magyar sportolóknak a "tetszik"-el

    Olimpia - Rio2016

    Kiemelkedő események, érmeseink VIDEÓK

    VIDEÓ: megvan a 8. ARANY | női kajak K4 500 méteren

    VIDEÓ: megvan a 7. ARANY | Kozák Danuta K1 200 méteren

    Megvan 6. ARANY | Kozák Danuta, Szabó Gabriella VIDEÓ >>

    VIDEO: Újabb BRONZ | A magyar párbajtőr csapat 3. lett

    VIDEO: BRONZ | Márton Anita súlylökésben harmadik

    VIDEO: még egy BRONZ | Kapás Boglárka harmadik lett

    VIDEO: Egy EZÜST | Hosszú Katinka második lett 200 háton

    VIDEO: Ez is EZÜST | Cseh László második lett 100 pillangón

    Megvan az 5. ARANY | Szilágyi Áron Olimpiai BAJNOK >>

    VIDEO: Hosszú Katinka ARANYérmes 200 méter vegyesben

    VIDEO: az első BRONZ!!! Kenderesi Tamás Bronzérmes 200 pillangón!

    VIDEO: Az első EZÜST!! Imre Géza EZÜSTérmet szerzett párbajtőrben

    VIDEO: Megvan a 3.!! HOSSZÚ Katinka 100 méter háton is OLIMPIAI BAJNOK!

    VIDEO: Megvan a MÁSODIK!!! HOSSZÚ Katinka OLIMPIAI BAJNOK!

    VIDEO: Megvan az első!!! SZÁSZ Emese OLIMPIAI BAJNOK!

    VIDEÓ: A magyar csapat bevonulása a megnyitón



    Sportágak a 2016-os Riói Nyári Olimpian


    Az augusztus 5.-én kezdődő Riói Olimpián az alábbi sportágak szerepelnek, melyben magyar zászlóval jelölve láthatóak azok a sportágak, illetve versenyszámok ahol a magyar sportolók is képviselve vannak. A sporteseményeket élőben közvetíti a Magyar Televízió M4, illetve M5 Sport csatornája, melyeket az egyes sportágak ikonjára klikkelve innen elérheti, illetve nézheti.




    A Riói Olimpia eseményei, menetrendje naptári dátum szerint


    HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
    5. >> 6. >> 7. >>
    8. >> 9. >> 10. >> 11. >> 12. >> 13. >> 14. >>
    15. >> 16. >> 17. >> 18. >> 19. >> 20. >> 21. >>



    A magyar csapat, a magyar indulók


    ASZTALITENISZ (3): Pattantyús Ádám; Lovas Petra, Póta Georgina ATLÉTIKA (19): férfiak – Baji Balázs (110 m gát), Csere Gáspár (maratoni futás), Helebrandt Máté (20 km-es gyaloglás), Józsa Gábor (maratoni futás), Kővágó Zoltán (diszkoszvetés), Pars Krisztián (kalapácsvetés), Rácz Sándor (50 km-es gyaloglás), Srp Miklós (50 km-es gyaloglás), Venyercsán Bence (50 km-es gyaloglás); nők – Erdélyi Zsófia (maratoni futás), Kovács Barbara (20 km-es gyaloglás), Krizsán Xénia (hétpróba), Madarász Viktória (20 km-es gyaloglás), Márton Anita (súlylökés), Papp Krisztina (maratoni futás), Récsei Rita (20 km-es gyaloglás), Szabó Barbara (magasugrás), Szabó Tünde (maratoni futás), Zsivoczky-Farkas Györgyi (hétpróba) Maratoni futásban Staicu Simona (maratoni futás) és Gyurkó Fanni (maratoni futás) is teljesítette az A-szintet, ám országonként csak a legjobb három idővel rendelkező indulhat. BIRKÓZÁS (8): férfiak – Bácsi Péter (kötöttfogás, 75 kg), Kiss Balázs (kötöttfogás, 98 kg), Ligeti Dániel (szabadfogás, 125 kg), Lőrincz Tamás (kötöttfogás, 66 kg), Lőrincz Viktor (kötöttfogás, 85 kg), Veréb István (szabadfogás, 86 kg); nők – Németh Zsanett (75 kg), Sastin Marianna (63 kg) CSELGÁNCS (8): férfiak – Bor Barna (+100 kg), Cirjenics Miklós (100 kg), Csoknyai László (81 kg), Tóth Krisztián (90 kg), Ungvári Miklós (73 kg); nők – Csernoviczki Éva (48 kg), Joó Abigél (78 kg), Karakas Hedvig (57 kg) EVEZÉS (3): Pétervári-Molnár Bendegúz (egypár), Simon Béla, Juhász Adrián (kormányos nélküli kettes) HEGYIKERÉKPÁR (1): Parti András KAJAK-KENU (15): férfiak – Ceiner Benjámin (K–2 1000 m, K–4 1000 m), Hajdu Jonatán (C–1 200 m), Horváth Bence (K–1 200 m, K–2 200 m), Hufnágel Tibor (K–2 1000 m, K–4 1000 m), Kopasz Bálint (K–1 1000 m), Kugler Attila (K–4 1000 m), Mike Róbert (C–2 1000 m), Somorácz Tamás (K–4 1000 m), Szomolányi Máté (K–2 200 m), Vasbányai Henrik (C–1 1000 m, C–2 1000 m); nők – Douchev-Janics Natasa (K–1 200 m), Csipes Tamara (K–4 500 m), Fazekas-Zur Krisztina (K–4 500 m), Kozák Danuta (K–1 500 m, K–2 500 m, K–4 500 m), Szabó Gabriella (K–2 500 m, K–4 500 m) Tartalékok – Birkás Balázs (férfi kajak), Kiss Tamás (férfi kenu), Kárász Anna (női kajak) MŰUGRÁS (1): Kormos Villő (toronyugrás) ÖKÖLVÍVÁS (2): Bacskai Balázs (69 kg), Harcsa Zoltán (75 kg) ÖTTUSA (4): Marosi Ádám, Demeter Bence; Kovács Sarolta, Földházi Zsófia Kvótát szerzett Kasza Róbert is, de a szövetség döntése értelmében ő a tartalék. Egy országból nemenként két versenyző indítható. SPORTLÖVÉSZET (8): férfiak – Péni István (puska), Sidi Péter (puska), Szabián Norbert (puska), Tátrai Miklós (pisztoly); nők – Csonka Zsófia (pisztoly), Egri Viktória (pisztoly), Miskolczi Julianna (puska), Tobai-Sike Renáta (pisztoly) SÚLYEMELÉS (1): Nagy Péter (+105 kg) TENISZ (2): Babos Tímea (egyes, páros), Jani Réka-Luca (páros) TOLLASLABDA (1): Sárosi Laura TORNA (2): Hidvégi Vid; Kovács Zsófia Kardos Botond és Makra Noémi is kvótát szerzett, ám a szabályok szerint nemenként csak egy magyar indulhat, a szövetség pedig Hidvégi és Kovács szerepelése mellett döntött. TRIATLON (4): Ifj. Faldum Gábor, Tóth Tamás; Kovács Zsófia, Vanek Margit ÚSZÁS (37): férfiak – Balog Gábor (100 m hát, 4x100 m vegyes), Bernek Péter (200 m gyors, 400 m gyors, 4x200 m gyors), Bohus Richárd (100 m gyors, 4x100 m vegyes), Cseh László (100 m pillangó, 200 m pillangó, 4x100 m vegyes), Földházi Dávid (200 m hát), Grátz Benjamin (4x200 m gyors), Gyárfás Bence (4x100 m gyors), Gyurta Dániel (100 m mell, 200 m mell, 4x100 m vegyes), Gyurta Gergely (400 m vegyes, 1500 m gyors), Holló Balázs (4x200 m gyors), Holoda Péter (4x100 m gyors), Horváth Dávid (200 m mell), Kenderesi Tamás (200 m pillangó), Kis Gergő (400 m gyors, 4x200 m gyors), Kozma Dominik (100 m gyors, 200 m gyors, 4x200 m gyors, 4x100 vegyes), Márton Richárd (4x 200 m gyors), Papp Márk (4x200 m), Pulai Bence (100 m pillangó), Pulai Vince (4x100 m gyors), Rasovszky Kristóf (1500 m gyors), Reményi Ármin (4x100 m gyors), Szabó Norbert (4x200 m gyors), Takács Krisztián (50 m gyors), Telegdy Ádám (200 m hát, 4x100 m, 4x200 m), Verrasztó Dávid (200 m vegyes, 400 m vegyes); nők – György Réka (200 m hát), Hosszú Katinka (100 m hát, 200 m hát, 200 m pillangó, 200 m vegyes, 400 m vegyes, 4x200 m gyors), Jakabos Zsuzsanna (200 m vegyes, 400 m vegyes, 4x200 m gyors), Kapás Boglárka (400 m gyors, 800 m gyors, 4x200 m gyors), Késely Ajna (200 m gyors, 400 m gyors, 4x200 m gyors), Molnár Flóra (50 m gyors), Risztov Éva (800 m gyors), Sebestyén Dalma (200 m mell), Szilágyi Liliána (100 m pillangó, 200 m pillangó), Sztankovics Anna (200 m mell), Verrasztó Evelyn (200 m gyors, 4x200 m gyors) Nyílt vízi úszás: Papp Márk (10 km), Olasz Anna (10 km), Risztov Éva (10 km) Burián Kata (200 m hát), Juhász Adél (800 m gyors), Biczó Bence (200 m pillangó) és Zámbó Balázs (200 m hát) teljesítette az A-szintet, ám a többi magyar jobb időeredménye miatt nem utazhatnak az olimpiára. VITORLÁZÁS (5): Berecz Zsombor (Finndingi), Gádorfalvi Áron (szörf), Vadnai Benjámin (Laser Standard); Cholnoky Sára (szörf), Érdi Mária (Laser Radial) VÍVÁS (9+1): férfiak – Boczkó Gábor (párbajtőr), Decsi Tamás (kard), Imre Géza (párbajtőr), Rédli András (párbajtőr), Szilágyi Áron (kard), nők – Knapek Edina (tőr), Márton Anna (kard), Mohamed Aida (tőr), Szász Emese (párbajtőr); tartalék – Somfai Péter (párbajtőrcsapat) A magyar szövetség férfi párbajtőrben négy fővel számol – akárcsak a MOB –, mivel a csapatversenybe két meccs között, illetve sérülés esetén becserélhető a negyedik – amúgy tartalék – tag. Ha a csapat dobogós és a tartalék is vívott, ő is kap érmet, egyébként nem. VÍZILABDA (26): férfiválogatott – Decker Attila, Decker Ádám, Erdélyi Balázs, Hárai Balázs, Hosnyánszky Norbert, Kis Gábor, Manhercz Krisztián, Nagy Viktor, Szivós Márton, Varga Dániel, Varga Dénes, Vámos Márton, Zalánki Gergő; női válogatott – Antal Dóra, Bujka Barbara, Czigány Dóra, Csabai Dóra, Gangl Edina, Garda Krisztina, Illés Anna, Kasó Orsolya, Keszthelyi Rita, Kisteleki Hanna, Szücs Gabriella, Takács Orsolya, Tóth Ildikó


    Online, TV, Televízió, közvetítés

    ajánlat

      

    Melyik a kedvenced sportágad?
    Copyright © A streamek külső forrásból érkeznek, minden más elem az elekozvetites.com tulajdona.